Hakkımızda

Q4Tech olarak geçmişin tecrübesini çağa ayak uyduran mühendislik ve teknolojilerle birleştirerek, müşterilerimize çözüm odaklı yaklaşımlarla hizmet veren bir firmayız.

Modern yaşamı şekillendirecek yeni deneyimleri yüksek mühendislik standartlarımız ve mesleki etik ile birleştirerek daha iyi bir gelecek için çalışıyoruz.

Genç, dinamik ve konusunda uzman kadromuzla, iş ortaklarımıza A’dan Z’ye verdiğimiz hizmette, kusursuzluğu ilke edinen mesleki politikamız ile hizmet ediyoruz.


Tüm mühendislik hizmetleri ve anahtar teslim projelerin yanı sıra, uygulamalı eğitim paketleri, sistem danışmanlıkları ile de üretim faaliyetlerimize ek olarak eğitim alanında da hizmet veriyoruz.


Uzman mühendis kadromuz ile iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru analiz edip, tüm talepleri tam anlamıyla karşılayan projeler üreterek çözüm ortağı değil “çözümün kendisi” oluruz.

Misyon

“Güven” ve “değer” esasına dayalı ilkelerle, endüstriyel gelişmeleri yakından takip ederek, sahip olduğu teknik tecrübeyi kalite, yenilik ve operasyonel mükemmellik ilkelerimizle müşterilerimize sunmak.


Çözüm ortağı değil, çözümün kendisi olan, odağında müşteri ile büyüyen, gelişen, geliştiren, verimlilik ve optimizasyon ile dengeyi sağlayan sonuçlar ve değer üreten bir işletme olmak.


Tüm ekip arkadaşlarımızın bünyemizde olmaktan gurur duyacakları, güvenli, modern ve ileri teknolojiye sahip bir çalışma ortamı yaratmak.

Vizyon

Kalite değerlerinden vazgeçmeden müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve aşan, sürekli iyileşmeyi ve gelişmeyi benimseyen, hızla gelişen teknolojiyi takip edip adapte olarak hizmetlerine yansıtan, alanında lider-sektöründe önder olan, uçtan-uca hizmet sunan, marka güvenilirliği yüksek, lider bir şirket olmak.

Quick | Qualified | Questionable | Quality

Formunuz başarıyla gönderildi, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.